מזל גדי נקבה

מזל גדי נקבה היא אישה מאוד שאפתנית, מאוד ממוקדת להשיג את המטרות האישיות ומקצועיות. לעולם לא נותנת לעצמך ליפול, בוגרת ורציונאלית. את מאוד אחראית, תמיד עושה הרושם של אישה חזקה מאוד, דבר שגורם לאחרים להרגיש איום מצדך. הדאגה העיקרית של מזל גדי היא המעמד החברתי ומקצועי ולאחר מכן הקטע הסנטימנטאלי. את מעריצה גברים עם המצב כלכלי טוב ושרוצים הישגים גדולים בחייהם. למרות שמבחוץ ואינם רואים דבר, את אדם מאוד לא שקט, עם מאבקים פנימיים עם עצמו. המשפחה חשובה לך מאוד, נאמנה לבן הזוג הנבחר, אך אם קיימת את האמון שלך נבגד את לא שולחת בקלות רבה, מאחר ההשקעה הנפשית גדולה. 

תכונות עיקריות של מזל גדי אישה

כל הפעולה שאת עושה בתחום האהבה אפילו, את רואה בה אפילו, עסק לכל דבר שיש בו היתרון. על ידי חשיבה, התנהגות ואופן הגישה לגבי דברים שונים, מזל גדי נראית בוגרת יותר ממה שהינך במציאות. מאחר ואת, לפי הורוסקופ, נולדת להיות מנהיגה, הצלחה היא המילה שתהיה ריבון את באוצר המילים ובחיים שלך. זה קורה שיש רגעים של חוסר ביטחון, כאשר מדובר על אהבה, ואז את יכולה לבצע בחירות לא נכונות, או יכולה לוותר בקלות רבה לאדם הנכון…אומרים שאת מזל, מתוך מזלות רבים, שהוא נציג של חוסר אהבה ושבעצם, את יותר מחפשת איך להיות חזק יותר בחיים ופחות למצאו אהבה חזקה. בגלל התכונה הזאת את תהיה מופנמת וסגורה בתוך עצמך.

מזל גדי אישה – אהבה וזוגיות

את אוהבת “לתכנת” את חייך כך שתהיה השליטה היחידה של חייך, תמיד יודעת “לחנך” את האינסטינקטים שלך,ואף להתעלם, ברוב המקרים, מהנאה או מסבל. בדיוק כמו שאין לך רחמים כלפי הרגשות שלך כך את מתנהגת ללא רחמים גם כפי אחרים. הפחד שלך מאהבה יכול מתבלבל עם הרצון לאהוב. אפשר להגיד שאת רציונאלית מדי באהבה, ולכן ליהנות ממנה זה מאוד קשה. את לא אוהבת הפתעות, לחוש נשיות, ולהיות ספונטאנית זה קורה רק כאשר הכל פועל תחת תוכנית שנקבעה על ידך. את אוהבת מסורת והכל  צריך לזרום לפי טקסים מסוימים.

התאמה בין מזלות עבור אישה מזל גדי