מזלות

מזלות

כל אדם מקבל את המזל שלו על פי התאריך שהוא נולד, אם בן אדם נולד בחודש ספטמבר-אוקטובר הוא יקבל מזל מאזניים , אם נולד באוקטובר- נובמבר- מזל עקרב, וכן הלאה.
אנשים רבים מנסים להשתמש בכח המזלות וביכולת של המזל לחזות עבורנו את התכונות והיכולות שלנו על מנת למצוא בני זוג מתאימים, כאשר רבים מאמינים כי התאמת מזלות מושלמת בהחלט מובילה לזוגיות מוצלחת ולחיים מאושרים בין בני הזוג. מומלץ לבדוק הורוסקופ אהבה כדי להבין טוב יותר את קשר בין מזלות לבין זוגיות.

מהם המזלות ?
קודם כל כדאי להכיר את העובדה שישנם 12 מזלות כמספר החודשים, וכל בן אדם מקבל מזל אחד בלבד על פי התאריך שהוא נולד ועל פי זה מבצעים התאמה זוגית, הערכת קריירה וכדומה.
בנוסף כדאי מאוד להכיר את העובדה שאם בהנחה ואתה נולדת בחודש ספטמבר וקיבלת מזל מאזניים , וחברה שלך נולדה גם היא בחודש ספטמבר וגם היא מזל מאזניים, האם אתם מתאימים ויש התאמה בין מזלות ? האם זה אומר שתהיה לכם זוגיות מוצלחת?

התשובה היא: ממש לא. לכל אדם המזל מתאים את עצמו, ותלוי בעוד גורמים נוספים, ולכל אדם יש תחזית אסטרולוגית שונה, ובעולם של אסטרולוגיה ישנם פירושים רבים ורבדים שונים שמאפשרים לבצע התאמת מזלות.
כמו כן על פי היוונים לדוגמא, התאמת מזלות והנתונים של הורוסקופ בנויים מ4 יסודות העולם: יסוד האוויר , יסוד האדמה, יסוד האש ויסוד המים.
כל מזל שייך לקבוצה אחרת, ולכל יסוד יש שלושה מזלות שמתאימים לו.

אם מתייחסים לשאלה העיקרית שבכותרת המאמר הרי בהחלט על פי הנתונים ממש לא ניתן לדעת האם התאמה בין מזלות בהחלט תוביל לזוגיות מוצלחת.
תמיד יכולים לצוץ דברים בחיינו שישנו את המפה האסטרולוגית, תמיד ישנם אירועים שיכולים להפריע לנו לזוגיות מושלמת וכדאי לדעת שבעולם של אסטרולוגיה הדברים בהחלט אינם חד משמעיים.

 

מזל טלה נקבה

מזל טלהאת מזל טלה נקבה מלווה סימן האש והמילה המתאימה לאופי שלה היא “תשוקה”, אשר, רוב הזמן, מוכיחה את עצמה כמשהי שאין איך לעמוד בפנינה. על פי גלגל המזלות אשת טלה מאוד ספונטאני, מלא חיוניות, אסרטיבי עם אינסטינקטים ודחפים בלתי מבוקרים, כי כל זה מאד, מאד חשוב לה.

 

 

מזל שור נקבה

מזל שורמאוד קשה להרגיע ולבית אותך גם כאשר את מאוהבת. את נאבקת מבלי להתעייף על שטח שלך בשם קשר זוגי, נישואין או משפחה ואת מחזירה אהבה למי שאוהב אותך. השותף המושלם חייב לבטוח בך ללא תנאי. באופן כללי, את רוצה הרמוניה, יחסי אהבה ויוקרה.

 

מזל תאומים נקבה

מזל תאומיםמזל תאומים נקבה הוא קצת מסובך, במיוחד בתגובות בלתי צפויות, ולכן, הגברים לא ידעו כיצד לפעול, מכיוון שאת משנה את דעתך בקלות רבה. זוהי הסיבה לכך שיהיה לך קשה מאוד למצאו גבר שיאהב ויסבול את ההתנהגות הבלתי צפויה שלך. אך כאשר הגבר יופיע

 

מזל סרטן נקבה

מזל סרטןכדי להבין טוב יותר את התחום של התאמת מזלות במקרה של מזל סרטן נקבה צריך לדעת קודם כמה דברים חשובים על אסטרולוגיה. על פי זה את רוצה מאד להיות אוהבה ונאהבת אלה שרגשות מוסתרות מאוד עמוק בתוך לבך. את מסוגלת לשנות את מצב הרוח בקלות רבה

 

מזל אריה נקבה

אומרים על מזל אריה נקבה שהיא אנוכית, אבל מאוד יצירתית וסוערת כשאת עושה אהבה. את מלאה אופטימיות, ויש בך הצורך, לפעמים נואשות, להיות אהובה. את כמו כוכב ותרצי להיות נערצת. על פי אסטרולוגיה נולדתן להיות מנהיגות.

 

מזל בתולה נקבה

מזל בתולהאת סוג של אישה שמחפשת שלמות בכל התחומים בהם פועלת. את רוצה לאהוב, להיות נאהבת, את מוכנה למאבק כל החיים עבור מי שכבש לך את הלב. בשביל בן הזוג שלך, את לא רק ארוסתו, אהובתו, אשתו, אלא גם החברה הכי טובה וגם היועצת שלו. מאוד נאמנה ותקשורתית

 

מזל מאזניים נקבה

מזל מאזנייםכשמדובר על הורוסקופ הוא מיצג מבין מזלות מזל שהוא, נשלט על-ידי הכוכב ונוס.כוכב זה מייצג את ההנאה, השמחה, האהבה ויחס של אכפתיות כלפי קרוב שלך. כוכב לכת זה מסייע לך ליהנות ולהביא הנאה פיזית ואסתטית. הוא גם מהווה מקור אנרגיה גבוהה.

 

מזל עקרב נקבה

מזל עקרבלפי אסטרולוגיה מזל עקרב נקבה, תמיד יש לה משהו להסתיר, לאמרות היא נראה פתוחה מאוד וחברותית. נקבה של מזל עקרב ערמומית ויודעת בכל פעם כיצד לסובב את המצב לטובת. אשת עקרב תמיד מדברת מעט מאוד מה באמת היא חושבת. בעינך יש מחיר עצום על הגאווה שלך,

 

מזל קשת נקבה

מזל קשת נקבה על פי גלגל מזלות, לא יכולה לסבול שיעמום, היא נדיבה, אינטואיטיבית, ישירה, כנה, סקרנית, טובת לב, וצריכה רצף של גירוים. תמיד מרגישה צורך לשתף את האושר שלך עם הקרובים ביותר והמילה בדידות אינו חלק את מאוצר המילים שלך.

 

מזל גדי נקבה

מזל גדימזל גדי נקבה היא אישה מאוד שאפתנית, מאוד ממוקדת בלהשיג את המטרות האישיות ומקצועיות. לעולם לא נותנת לעצמך ליפול, בוגרת ורציונאלית. את מאוד אחראית, תמיד עושה הרושם של אישה חזקה מאוד, דבר שגורם לאחרים להרגיש איום מצדך.

 

מזל דלי נקבה

מזל דליאסטרולוגיה משייכת רת מזל דלי נקבה לקבוצת הנשים העצמאיות, אשר לא עושות חשבון לאף אחד ולשום דבר. לא ממש משתגעת על קשרים לאורך זמן, כי את מרגישה צורך להיות חופשייה. ברצונך לספק תשוקה, אבל תמיד מעדיפה להתרכז יותר על הווה, פחות על העתיד.

 

מזל דגים נקבה

מזל דגיםמזל דגים נקבה היא נדיבה, עדינה, מסתורית, לעתים קרובות, נמשכת לנסתר זה מה שאת לפי אסטרולוגיה. לא פעם הנציגות של מזל זה הן לפעמים קוראות בכף היד או אסטרולוגיות. נשים דגים הן הכי רומנטיות מכל המזלות של גלגל מזלות.