זוגיות מוצלחת בזכות התאמת מזלות

זוגיות מוצלחת בזכות התאמת מזלותאחד הנושאים שמעסיקים אותנו בצורה הרבה ביותר מידי יום הוא נושא הזוגיות שלנו, בין אם יש לנו כרגע זוגיות וביום אם אין לנו כרגע זוגיות או שאולי אנחנו נואשים לזוגיות ומחפשים אותה בכל דרך .
אנשים רבים שמחפשים זוגיות פונים בשלב מסוים לעולם של אסטרולוגיה ולפעמים גם לעולם הקבלה על מנת שיעזרו להם למצוא התאמה זוגית מוצלחת וינסו לכוון אותם.
מי שפונה לקבל ייעוץ לגבי התאמה בין מזלות על מנת למצוא זוגיות מוצלחת, בהחלט יקבל מענה רב ויקבל את המפה האסטרולוגית שלו שתראה לו האם המזל שלו מתאים למזל מסוים. אפילו זוגיות שמשיגים אותו באמצעות כישוף להחזרת אהבה חייב שתהיה התאמה בין מזלות.

כמובן ישנם אנשים רבים שנמצאים כבר בזוגיות אך רוצים לדעת עוד על  התאמת מזלות מול בין הזוג שלכם ובודקים האם באמת יש התאמה ביניהם מכל הבחינות.
נשאלת השאלה: האם התאמת מזלות מבטיחה גם התאמה זוגית מכל הבחינות? התשובה לא הכי בטוח שהיא ברורה לגמרי…

להצליח בזוגיות – לא רק בגלל המזלות

התאמה זוגית במזלות שלכם בהחלט יכולה להוביל אתכם להצלחה על פי האסטרולוגיה , אך אין ספק שהיא לא תבטיח לכם התאמה זוגית מכל הבחינות.
העובדה שתעזרו בנושא של התאמה בין מזלות אולי תקרב בניכם ותאפשר יותר אופציות להצלחה בזוגיות על פי המפה האסטרולוגית, אך כדי שהתאמת מזלות תבטיח הצלחה מכל הבחינות  זה קודם כל תלוי בכם בתור זוג.
זה תלוי האם אתם באמת תסתדרו, האם באמת תובילו את עצמכם לנישואין, להצלחה, לחברות הדדית  ואולי גם לילדים בהמשך.
רק אז תוכלו אולי לקבוע שזה בגלל המזל, אולי בגלל אסטרולוגיה או שמא זה רק בזכותכם ובזכות היכולת שלכם לנצל את האסטרולוגיה ולאפשר לה לתת לכם את הכח להצליח בזוגיות.
האסטרולוגיה לא תנהל לכם את סדר היום כדי שהזוגיות תצליח אבל היא כן תתן לכם את היכולת ואת האמונה להצליח.

איך להצליח במערכות יחסים – טיפים

כל מערכת יחסים כוללת יחסי גומלין בין שני אנשים שונים. זה יכול להיות בין הורה וילד, שני אחים, זוג חברים, שכנים. זה יכול להיות גם בין מעביד ועובד וכדומה. קשר חיובי הוא “המנוע” של אנרגיה חיונית. קשר כזה יכול לתפקד בצורה אפקטיבית רק בהרמוניה עם האדם השני.
כל אדם צריך יחסים עם אנשים אחרים, אם נעבוד למימוש הכללים הפשוטים הבאים נוכל לשמור על יחסים טובים וכתוצאה מכך להיות הרבה יותר מאושרים.

השתדל לעשות תמיד:

• סבלנות: ייתכנו קונפליקטים, ופתרון ייתכן ויראה חסר תקווה. סבלנות והבנה של הצד השני יעזרו לך להתגבר על דברים כאלה..
• לסלוח ולשכוח: להתעלות מעל העצמי הוא המפתח בכל עמרכת יחסים.
• סיבולת: זו המילה שבעזרתה שומרים על יחסים. יש משהו לא בסדר? תמיד נסה לראות איך אתה יכול לשנות את פני הדברים, במקום להאשים את הצד השני.
• חפש בעברך שלך רמזים לשיסייעו בזיהוי שורש הבעיות שאתה נתקל בהם לגבי מערכות היחסים שלך. מצא את מקור הבעיה, וחשוב עליו באופן מעמיק. עם זאת, הדבר יביא להצלחה רק אם יש לנו רצון כנה לתקן ולשנות.

• להשקיע ברציפות: יחסים זה כמו תיק השקעות. ככל שאתה שומר עליהם יותר טוב לאורך זמן, אתה קוצר רווחים נאים יותר.
• תן מחוות של חיבה: הקשר הטוב ביותר לא דורש שום דבר אחר חוץ – המתנה של הזמן שלך, תשומת ליבך ותמיכתך. צריך להראות עניין אמיתי באדם שאיתך, לחלוק בהישגיהם ובשמחתם..
• עניין אמיתי: מחמאה כנה, טוב לב ורגש יכולים להוסיף המון למערכת היחסים. זה לא מזיק להחמיא לשכן שלך על העציצים החדשים, או לידידה שלך על החולצה היפה שלה. יש סיבה שלא תעשה את זה?

השתדל להימנע מלעשות:

• אף פעם אל תחשוב על מי להצטער ולבקש סליחה. וותר על האגו שלך ובקש סליחה, זה לא עולה כסף.
• אל תיהיה מקובע על הגישה שלך. תן מקום לגישתם של אחרים, ולהבנה שלהם של הדברים. נסה להבין את הצד השני במקום להתקבע בגישה שלך ובדרך בה אתה רואה את הדברים. אל תשתמש בכוח שיש בידך לרעה. אל תנסה לשלוט באנשים ולגרום להם לעשות כרצונך, כבד את האדם שאיתך.

מידע נוסף על התאמת מזלות שיכול לעניין אותך