מזל במיטה? רק אם יש התאמת מזלות

מזל במיטה? רק אם יש התאמת מזלותישנם זוגות רבים שהכירו באמצעים שונים, חלקם הכירו באמצעות האינטרנט באתרי הכרויות, חלקם בפייסבוק, או שחלק מהזוגות פשוט נפגשו אחד בשני במקרה. חלקם של זוגות אלה אף הרחיק ובדק התאמת מזלות בין שני בני הזוג, בדק מה כל מזל אומר, מה המידע שנותן כל מזל על בן או בת הזוג. אין ספק שזה לא אותו דבר אם מדובר על בן/בת זוג שהכרנו לפני זמן קצר דרך אתר הכרויות חינם או זוגיות רצינית.
שאלה זאת נשאלת המון פעמים ע”י זוגות: האם התאמת מזלות במיטה חשובה לזוגיות מוצלחת?

האם ביצועים טובים במיטה יכולים להיות רק בין מזלות שיש להם התאמה?

או במילים אחרות: האם כל מזל מיטה מתנהג אחרת? האם השפעת תאריך הלידה שקובעת את המזל נרגשת גם במיטה? האם ביצועים טובים במיטה יכולים להיות רק בין מזלות שיש להם התאמה? בדרך כלל על פי הסטטיסטיקות מדובר בבנות הזוג שבודקות יותר מידע על התאמה בין מזלות מאשר בני הזוג, ובנות הזוג בדרך כלל צורכות מידע רב יותר בנושא ובודקות את האישיות של בן הזוג על פי המזל , את היכולות הכלכליות שלו לפעמים, את הקריירה שלו , ואת העתיד שלו.

כמובן בת הזוג יכולה לבדוק התאמה בין מזלות ולראות האם יש קשר בין המזלות שלהן או שמא ההמלצה היא להתרחק ולברוח כמה שיותר מהר.
בין הבדיקות השונות ישנן בני ובנות זוג שבודקות התאמת מזלות במיטה: ממש כך, בדרך כלל מדובר בבת הזוג שבודקת את מזלו של הגבר המיועד ובודקת האם הגבר טוב במיטה, האם הוא הגבר המושלם שיפנק את האישה ויגרום לה אושר רב בזמן שהם בחדר המיטות.

לכל מזל יש עדיפויות והתנהגויות שונות במיטה

על פי ניתוח של מומחה המתעסק בתחום של אסטרולוגיה בת מזל אריה היא בחורה אשר אוהבת לפתות יותר את בן הזוג, מזל טלה לזכר מאפיין  אדם אשר אינו סבלני במיטה ורוצה הכל כאן ועכשיו.
ישנם כמובן עוד דוגמאות רבות עבור כל מזל – נקבה ומזל- זכר.
אומרים שאם נרשמים באתר אתר פנויים פנויות יש כל הסיכויים למצוא התאמת מזלות טובה אחרי שמכירים כל החברים בקבוצה.

כדאי לדעת כי התאמה זוגית שקשורות להתאמת מזלות במיטה היא לא התשובה ההכרחית עבור השאלה האם מדובר בזוגיות מוצלחת, משום שישנם פרמטרים רבים למזלות וישנו מזל שעשוי להיות טוב במיטה.
אך יכול להיות שעל פי המזל שלו הוא נוטה להיות מובטל וחסר תעסוקה, או שמא על פי המזל שלו הוא בכלל לא מתאים למזל של בת הזוג המיועדת.
מזלות במיטה מורכבים ממכלול של פרמטרים וניתוחים אסטרולוגיים ולכם יש לייחס חשיבות לכל השאלות העולות.

מידע נוסף על התאמת מזלות שיכול לעניין אותך