החזרת אהבה

החזרת אהבהפרידה ממישהו שאוהבים יכולה להיות מקרה לא נעים. אנשים שנפרדים מבן זוגם מרגישים חולשה ובדידות וניקור ואף עלולים להיכנס למראה שחורה ולקבל אליהם גישות לא רצויות כמו התנזרות מזוגיות וחיים מלאי רווקות, אלה המשלימים עם רוע הגזירה ונכנסים למראה שחורה ודיכאון.
לשם כך העלו חלק מהמיסטיקנים  את האפשרות של החזרת אהבה שהיא בעצם שיקוי פלא או כישוף פלאי שאמור להחזיר לך את האהבה. הכישוף או השיקוי בעצם אמור לאפשר לבן הזוג לאהוב אותך בצורה עיוורת לחלוטין מבלי לדעת על תהליך הכישוף.

אפשרויות להחזרת אהבה

בטיפול זוגי מנסים לפעול על החזרת אהבה אבל לא תמיד ממליצים על הדבר שכן אהבה היא גם התאמת מזלות ולא בטוח שבתחומים האלה מתייחסים לזה. לדוגמא אש הניצתת כאשר בני זוג מתאהבים, אך כמו אש הנדלקת ניתן גם לכבותה וכן להחזיר אהבה היא כמו להחזיר מת אל בין החיים והדבר עלול להסתיים בחרדה. יש המון החזרת אהבה טיפים אבל לא כולם עובדים אצל כל המזלות ובכל המקרים כי חשוב להתאים את התהליך לכל מקרה ספציפי.

הדבר ייחשב אגואיסטי ולא מקובל מצד בן הזוג הנעזב להשתמש בהליך זה כיוון שהוא אינו מוכן לקבל את המצב שבו הוא נעזב וכן אינו רואה את החופש להתאהב במי שבאמת מתאים עבורך ומכניס אור לחייך.
למרות זאת, ישנם אנשים החסינים לשברון לב מסוג זה ומספיק חזקים נפשית כדי לקבל את רוע הגזרה ויודעים לקבל את ההחלטה הנכונה להמשיך הלאה בחיים ולחפש את האהבה האמיתית שלו.

מידע נוסף על התאמת מזלות שיכול לעניין אותך