מזל תאומים נקבה

מזל תאומים נקבה

מזל תאומיםמזל תאומים נקבה הוא קצת מסובך, במיוחד בתגובות בלתי צפויות, ולכן, הגברים לא ידעו כיצד לפעול, מכיוון שאת משנה את דעתך בקלות רבה. זוהי הסיבה לכך שיהיה לך קשה מאוד למצאו גבר שיאהב ויסבול את ההתנהגות הבלתי צפויה שלך. אך כאשר הגבר יופיע, תאהבי אותו בלהט. מזל תאומים נשלטת על ידי כוכב מרקורי, לכן, מאופיין על רצון ללמוד דברים חדשים ולגלות את המסתורי. את טיפוס אינטלקטואל, ולא תהססי מעולם לב "לשחק" עם השכל של האהוב. מבחינת התקשורת, בני מזלות שונים צריכים להיות מוכנים לשמוע מדברת 24 שעות ביממה. יש לך תושייה, מספרת תמיד בדיחות, את עפה מפרח לפרח עד שתמצאי את האחד שהוא לפחות חכם כמוך והוא מוכן לעמוד בקצב לך.
לגבי התאמת מזלות השאלה איזה גבר יצליח לכבוש את ליבך זא תלא שאלה קלה. בטח אחד שהוא אליל מסיבות ובמיטה "שטן" מלא תשוקה. קשר עם האיש תאומים דורש המון כוחות פיזיים ונפשיים. מזל תאומים נקבה דורש גירוי אינטלקטואלי מתמיד.  התאמה זוגית דורשת שבן הזוג  יאהב הרפתקאות ופעילויות שיהפכו את קשר למרתק אף יותר. במצבי לחץ, דואליות יכול לגרום לך להגיב בצורה מוזרה למדי: במקום להיות לוחמת , את מעדיפה לזרום. משחק האהבה הוא ההרפתקה עבורך, אבל השאלה שתמיד את שואלת את עצמך אם תמצאי את האדם הנכון תוכל לעשות אותך מאושרת לנצח. במקרה שיש התאמה בין מזול טובה, לגבי החזרת אהבה מיידית אפשר לעשות זאת בעזרת מיסטיקנים מומחים.

אם אינך בטוחה בקשר התאמה זוגית את פורשת וממשיכה לחפש את האהבה הגדולה. פעם מאוהבת, את אישה עדינה מאוד עם השותף, באפשרותך לנסות לעשות את המיטב כדי להסב לו אושר. בקשר שלך, את לא מבקשת יותר מדי. רק אחד שתמיד יודע לגרות אותך. עבורך כשאת מזל  תאומים במיטה, הסקס הוא ספורט נפשי. את תנסי כל דבר מרגש, חדש ויוצא דופן ואת אוהבת טבע.

7 תגובות

 • יעקב הגיב:

  שטויות.
  לא מאמין לדבר מי מה שכתוב כאן.
  איזה מזלות ואיזה נעליים?
  אוהבים את מי שחזר במיטה

 • אליזה הגיב:

  זה מזל באמת בעיתי.
  אני אומר זאת מניסיון האישי.
  שתי חברות היו לי מזל זה ולא הבנתי אותן…

 • אביב הגיב:

  לא ידעתי כל הדברים האלה.
  תודה

 • אבירן הגיב:

  אני גם חושב שיש כן דברים טובים לדעת.
  מצאתי תכונות מדויקות אצל החברה שלי.
  כאילו דיברתם איתה ושאלתם לפני שכתבתם כאן…

 • אניה הגיב:

  איזה דברים מעניינים.
  איזה כיף למצוא את הפרטים האלה שכיאלו מכירים אותי…

 • Cathryn הגיב:

  שלום בעיקרון צריך לשלב. אך עדיין יש לך תאריך לידה עם שעת לידה ספציפיים ולכן לעיתים תחזית כללית לא תתאים. כדאי לך לבדוק היכן מרקורי וונוס שלך ממוקמים. לשם כך בניתי כתבה ופלטפורמה שמאפשר לכל אחד לוודא היכן הם. וונוס מרקורי הבנת מיקומי הכוכבים האישיים תעזור לך להשתמש טוב יותר במזלות. עדיין רק מפה אישית ומדוייקת תתן תחזית מדויקת ולמרות כל זאת התחזיות הכלליות באחוז גבוה מדייקות בתחומים כשבוחנים את האופק בברכת מועדים לשמחה פנינה.

 • מאשה הגיב:

  זה בול עליי ואני מזל תאומים…החיים לא קלים בשבילי חחחחח

הוסף תגובה !