מזל תאומים נקבה

מזל תאומים נקבהמזל תאומים נקבה הוא קצת מסובך, במיוחד בתגובות בלתי צפויות, ולכן, הגברים לא ידעו כיצד לפעול, מכיוון שאת משנה את דעתך בקלות רבה. זוהי הסיבה לכך שיהיה לך קשה מאוד למצאו גבר שיאהב ויסבול את ההתנהגות הבלתי צפויה שלך. אך כאשר הגבר יופיע, תאהבי אותו בלהט. מזל תאומים נשלטת על ידי כוכב מרקורי, לכן, מאופיין על רצון ללמוד דברים חדשים ולגלות את המסתורי. את טיפוס אינטלקטואל, ולא תהססי מעולם לב “לשחק” עם השכל של האהוב. מבחינת התקשורת, בני מזלות שונים צריכים להיות מוכנים לשמוע מדברת 24 שעות ביממה.

תכונות עיקריות של מזל תאומים אישה

יש לך תושייה, מספרת תמיד בדיחות, את עפה מפרח לפרח עד שתמצאי את האחד שהוא לפחות חכם כמוך והוא מוכן לעמוד בקצב לך. לגבי התאמת מזלות השאלה איזה גבר יצליח לכבוש את ליבך זא תלא שאלה קלה. בטח אחד שהוא אליל מסיבות ובמיטה “שטן” מלא תשוקה. קשר עם האיש תאומים דורש המון כוחות פיזיים ונפשיים. מזל תאומים נקבה דורש גירוי אינטלקטואלי מתמיד.  התאמה זוגית דורשת שבן הזוג  יאהב הרפתקאות ופעילויות שיהפכו את קשר למרתק אף יותר. במצבי לחץ, דואליות יכול לגרום לך להגיב בצורה מוזרה למדי: במקום להיות לוחמת , את מעדיפה לזרום. משחק האהבה הוא ההרפתקה עבורך, אבל השאלה שתמיד את שואלת את עצמך אם תמצאי את האדם הנכון תוכל לעשות אותך מאושרת לנצח.

מזל תאומים אישה – אהבה וזוגיות

במקרה שיש התאמה בין מזול טובה, לגבי החזרת אהבה מיידית אפשר לעשות זאת בעזרת מיסטיקנים מומחים. אם אינך בטוחה בקשר התאמה זוגית את פורשת וממשיכה לחפש את האהבה הגדולה. פעם מאוהבת, את אישה עדינה מאוד עם השותף, באפשרותך לנסות לעשות את המיטב כדי להסב לו אושר. בקשר שלך, את לא מבקשת יותר מדי. רק אחד שתמיד יודע לגרות אותך. עבור מזל תאומים אישה היחסים במיטה הם כמו ספורט נפשי ואפשר לנסות כל דבר מרגש, חדש ויוצא דופן.