מזל שור נקבה

מזל שור נקבהמאוד קשה להרגיע ולבית אותך גם כאשר את מאוהבת. מזל שור נקבה נאבקת מבלי להתעייף על שטח שלך בשם קשר זוגי, נישואין או משפחה ואת מחזירה אהבה למי שאוהב אותך. השותף המושלם חייב לבטוח בך ללא תנאי. באופן כללי, את רוצה הרמוניה, יחסי אהבה ויוקרה. את הסנטימנטאלית, רומנטית ומתמידה בנחישות כדי קבל מה שאת רוצה. ההנאות החומריים והרכוש נותנים לך בטחון וחשובים מאוד עבורך ומי שיצליח  להעניק לך את זאת, הוא יהיה הבן זוג המושלם עבורך. הגמול? נאמנות לנצח. התאמת מזלות טובה מאוד.

תכונות עיקריות של מזל שור אישה

אם נכשלת במילים, מתנה יכולה לכבוש אותה. בן הזוג האידיאלי? אחד שיש לו כרטיס פלאטינום ולא חושש להשתמש בו. מזל שור נקבה שונאת בגידות ואת חושבת  שהאהבה והמין הולכים “יד ביד” וחייב לפי הסדר הזה. מבחינת ההתאמה במיטה, מזל שור אישה מוכנה לעשות אהבה כל הלילה בלי לעצור. השותף שלך הוא בר מזל, כי את מלאה באנרגיה במיטה! הנוחות היא חשובה מאוד. מזל שור אישה מאוד שמרנית, מעדיפה אהבה “רגילה”, בלי זיקוקים רבים מדי.

מזל שור אישה – אהבה וזוגיות

הגברים נמשכים לחושניות הבולטת. נוגה, כוכב הלכת השולטת במזל שלך, מעורר את התיאבון לדברים ארציים וגורם לפעמים לחמדנות. את לא אוהבת לעשות אהבה בפזיזות, לפיכך, לבן הזוג חייב להיות המון סבלנות, אם הוא באמת רוצה לקבל אהבה אמתית.אישה מזל שור יכולה להיות מאוד לא יציבה ושתלטנית.