מזל עקרב נקבה

מזל עקרב נקבה

מזל עקרבלפי אסטרולוגיה מזל עקרב נקבה, תמיד יש לה משהו להסתיר, לאמרות היא נראה פתוחה מאוד וחברותית. נקבה של מזל עקרב ערמומית ויודעת בכל פעם כיצד לסובב את המצב לטובת. אשת עקרב תמיד מדברת מעט מאוד מה באמת היא חושבת. בעינך יש מחיר עצום על הגאווה שלך, ולכן את מתעקשת ונחושה ללכת בדרך שלך. אסטרולוגיה מציגה אותך כסמל המנוגד מכל מזל אחר: על פי התאמת מזלות, את נוטה להיות אובססיבית כלפי מי שאינו מתאים לך, כגון נציג גבר מזל שור. את שונאת להיות לבד אבל מצד שני את אוהבת להיות מופנמת. כל הזמן את רוצה לדעת כל הסודות, אך אינך רוצה לספר על המחשבות או על הרגשות שלך.
את שקטה, אך בשנייה את הופכת לעצבנית וחרדתי. לעיתים יש לך בעיות גדולות, אך את לא עושה דבר כדי לפתור אותן. מזל עקרב נקבה תמיד בלתי צפויה ותמיד בלתי ניתנת לפיצוח, על ידי הסובבים אותך. קשה מאוד לכבוש אותך ונתונה לשינוים בכל רגע: אם את מעורבת בהתאמה מזלות עם גבר שאוהב לנגן בגיטרה, בוודאי תרצי לקחת שיעורים ללמוד לנגן בכלי זה. במיטה מזל עקרב הוא סמל של דיבוק ובטוח מיסטיקנים מתקשרים יספרו לכם עוד דברים חשובים. את יודעת להיות חושנית ומשדרת מיניות מלאה. אם בוגדים בך, לא תשכחי לעולם וזה יגרום לתגובה אלימה וללא רחמים. כשאת מאוהבת, את נאבקת עם כל הכוחות כדי לכבוש אותו. את מלאה תשוקה ותמיד מוכנה לתת אהבה. הרגשות שלך הם בעלי עוצמה רבה, האינטואיציה תמיד מדויקת, וכל הדברים האלה יכולים לסייע לך לבחור התאמה זוגית נכונה. המאהב שלך צריך לדעת ש"תואכלי" אותו באופן מלא, אם הוא רוצה להיות איתך ואם הוא מחפש הנאה מינית, הוא מצא אותה.

המיניות שלך היא אינטנסיבית והיא יכולה לשנות את כל החיים שלך. בכל דבר שאת עושה, גם בסקס, את מעניית יותר בתוצאה מאשר דרך להגיע לשם. אהבה ממבט ראשון? אפשרי, בהתחשב בכך שיש לך בטחון רב באינסטינקט והרושם הראשוני. יש להכין את בן הזוג, במקרה בו ירצה קשר ארוך טווח, מכיוון שתדרשי יותר ויותר עדויות של אהבה..נקבה  מזל עקרב מאופיינת בקנאה קיצונית, חוסר שיקול דעת כרוני, חוסר סבלנות והבנה. אבל, עם זאת, את אישה נפלאה ואם בן זוגך ידע להעריך אותך, לא לרמאות, מספיק חכם ומספיק חזק הכל יהיה נפלא.

 

6 תגובות

 • דורית הגיב:

  אני עקרבית ואני חושב שלא הכל מתאים בתיואר כאן.
  יש דברים ממש בסדר אבל חלק רחוק מלהיות בתחונות שלי.
  אני אומר זאת מהניסון האישי שלי.

 • אביגדור הגיב:

  נקבה עם מזל עקרב זכר התאמת מזלות 7/10 מבחינת מין 11 מתוך 10 אך זה לא מספיק ומאבקי הכוחות מכריעים את המערכה.

 • אבי הגיב:

  על בני מזל עקרב אומרים: "היום אני הכי למטה, בתחתית של התחתית. מחר – אני בפסגת העולם! ומחרתיים, ברשימת המתים".

 • גיא הגיב:

  למדתי משוה מאוד חשוב מהאתר הזה

 • הילי הגיב:

  היי, אני נולדתי פגית בחודש שביעי ואני עכשיו מזל בתולה אבל אם אני הייתי נולדת בחודש תשיעי, הייתי מזל עקרב. ממה שקראתי פה אני יותר דומה למזל עקרב מאשר מזל בתולה. אז איזה מזל אני?

 • פרדי הגיב:

  על בני מזל עקרב אומרים: "היום אני הכי למטה, בתחתית של התחתית. מחר – אני בפסגת העולם! ומחרתיים, ברשימת המתים".

הוסף תגובה !