מזל עקרב נקבה

מזל עקרב נקבהלפי אסטרולוגיה מזל עקרב נקבה, תמיד יש לה משהו להסתיר, לאמרות היא נראה פתוחה מאוד וחברותית. נקבה של מזל עקרב ערמומית ויודעת בכל פעם כיצד לסובב את המצב לטובת. אשת עקרב תמיד מדברת מעט מאוד מה באמת היא חושבת. בעינך יש מחיר עצום על הגאווה שלך, ולכן את מתעקשת ונחושה ללכת בדרך שלך. אסטרולוגיה מציגה אותך כסמל המנוגד מכל מזל אחר: על פי התאמת מזלות, את נוטה להיות אובססיבית כלפי מי שאינו מתאים לך, כגון נציג גבר מזל שור. את שונאת להיות לבד אבל מצד שני את אוהבת להיות מופנמת. כל הזמן את רוצה לדעת כל הסודות, אך אינך רוצה לספר על המחשבות או על הרגשות שלך.

תכונות עיקריות של מזל עקרב אישה

את שקטה, אך בשנייה את הופכת לעצבנית וחרדתי. לעיתים יש לך בעיות גדולות, אך את לא עושה דבר כדי לפתור אותן. מזל עקרב נקבה תמיד בלתי צפויה ותמיד בלתי ניתנת לפיצוח, על ידי הסובבים אותך. קשה מאוד לכבוש אותך ונתונה לשינוים בכל רגע: אם את מעורבת בהתאמה מזלות עם גבר שאוהב לנגן בגיטרה, בוודאי תרצי לקחת שיעורים ללמוד לנגן בכלי זה. במיטה מזל עקרב הוא סמל של דיבוק ובטוח מיסטיקנים מתקשרים יספרו לכם עוד דברים חשובים. את יודעת להיות חושנית ומשדרת מיניות מלאה. אם בוגדים בך, לא תשכחי לעולם וזה יגרום לתגובה אלימה וללא רחמים. כשאת מאוהבת, את נאבקת עם כל הכוחות כדי לכבוש אותו. את מלאה תשוקה ותמיד מוכנה לתת אהבה. הרגשות שלך הם בעלי עוצמה רבה, האינטואיציה תמיד מדויקת, וכל הדברים האלה יכולים לסייע לך לבחור התאמה זוגית נכונה. המאהב שלך צריך לדעת ש”תואכלי” אותו באופן מלא, אם הוא רוצה להיות איתך ואם הוא מחפש הנאה מינית, הוא מצא אותה.

מזל עקרב אישה – אהבה וזוגיות

המיניות שלך היא אינטנסיבית והיא יכולה לשנות את כל החיים שלך. בכל דבר שאת עושה, גם בסקס, את מעניית יותר בתוצאה מאשר דרך להגיע לשם. אהבה ממבט ראשון? אפשרי, בהתחשב בכך שיש לך בטחון רב באינסטינקט והרושם הראשוני. יש להכין את בן הזוג, במקרה בו ירצה קשר ארוך טווח, מכיוון שתדרשי יותר ויותר עדויות של אהבה..נקבה  מזל עקרב מאופיינת בקנאה קיצונית, חוסר שיקול דעת כרוני, חוסר סבלנות והבנה. אבל, עם זאת, את אישה נפלאה ואם בן זוגך ידע להעריך אותך, לא לרמאות, מספיק חכם ומספיק חזק הכל יהיה נפלא.