מזל סרטן נקבה

מזל סרטן נקבהכדי להבין טוב יותר את התחום של התאמת מזלות במקרה של מזל סרטן נקבה צריך לדעת קודם כמה דברים חשובים על אסטרולוגיה. על פי זה את רוצה מאד להיות אוהבה ונאהבת אלה שרגשות מוסתרות מאוד עמוק בתוך לבך. את מסוגלת לשנות את מצב הרוח בקלות רבה, ומוכנה תמיד לעשות אהבה. אלה הן התכונות הראשיות שלך. את מסוג הנשים שלא אוהבת ” לשוטט מפרח לפרח”, אלא את תמיד מחפשת קשר “לחיים”. בנוסף את תמיד תהיה מפוסקת בעתיד יותר מאשר בהווה. עבורך, הבית נמצא היכן שהלב נמצא ואת מאוד אוהבת משפחה ומסורת. הסמל האסטרולוגי שלך נשלט על ידי הירח, ואת הרגשות שלך מושפעות על ידו.

תכונות עיקריות של מזל סרטן אישה

התשוקה זה לא מזל סרטן נקבה, אך בכל זאת את מחפשת שותף אשר תאהבי ולהיות נאמנה לו. עבור הגבר שלך את יכולה להקריב המון, גם אם הרבה פעמים את כועסת בקלות ויש לך מצבי רוח משתנים. על פי גלגל מזלות את שייכת למזלות המים כך שמצבי הרוח שלך הם פעם כמו “מפל”, כאשר את עצבנית ופעם מאוד שלווה. על פי אסטרולוגיה יש לך חוש שישי, לעומת נשים רבות שאין להן: יש לך חוש מעולה כדי לבחור את בן הזוג המתאים. הקסם והמגנטיות שלך גורמים למשיכה מצד כל גבר ואם נוסיף את השילוב עם הרצון המטורף ללמוד כמה שיותר, יהיה מאד קשה לדחות אותך. מיסטיקנים טוענים על מזל סרטן נקבה ויודע לעשות כישוף אהבה לגבר שהיא רוצה אותו כבן זוג.

מזל סרטן אישה – אהבה וזוגיות

את רוצה להרגיש בטוחה ובן זוג שיזכור את יום הולדת שלך, או אירועים מיוחדים או פשוט לפתוח בקבוק שמפניה ללא כל סיבה מסוימת, יזכה באהבה רבה. סצנות קנאה שאת עושה,הן רק בגלל שאת רוצה אותו מאד. הבן זוג הנכון הוא זה אשר אוהב תמיד לחבק אותך.
את אוהבת יוזמה במשחק האהבה כי את נדיבה ועדינה. יחסים שנבנים לאט לאט, לא במהירות זה מה שאת אוהבת. אם את כבר מאוהבת, את מוכיחה שאת נאמנה ואוהבת, מוכנה להראות חיבה. את רגישה מאוד, מלא של ברגשות, ובגלל זה את נוטה לבנות מגן סביב הלב כדי להגן על עצמך בפני כל מה שעלול לפגוע בך. כאשר מתקיים צורך הביטחון שלך, את יכולה להיות מאוד יצירתיים במיטה. אם משהו לא עובד בניסיון הראשון, את תמחקי אותו מתוך הרשימה לא תנסי את זה אף פעם יותר.