מזל דלי נקבה

מזל דלי נקבהאסטרולוגיה משייכת את מזל דלי נקבה לקבוצת הנשים העצמאיות, אשר לא עושות חשבון לאף אחד ולשום דבר. לא ממש משתגעת על קשרים לאורך זמן, כי את מרגישה צורך להיות חופשייה. ברצונך לספק תשוקה, אבל תמיד מעדיפה להתרכז יותר על הווה, פחות על העתיד. למרות שאת מאוד יצירתית, מאד קשה לך להביע רגשות. כאשר את מחליטה להתמסד, זה ברור שזה לכל החיים. הרבה פעמים קורה, שקשר עם ידיד וותיק הופך לקשר רומאנטי. המונוטוניות זה דבר נורא עבורך ולכן לא יכולתה להיות מעורבת במערכת יחסים שבה  יש שעמום. כמה נשים המייצגות מזל זה מעורבת ביחסים אחרים, בנוסף לרשמית. בן הזוג המושלם עבורך?

תכונות עיקריות של מזל דלי אישה

מוחצן עם רעיונות כמו שלך, מכל הבחינות. איינשטיין עם לב גדול יהיה המושלם עבורך. את נחמדה מאוד, מנומסת, ידידותית, והסיבה לכך היא השליטה העצמית אפילו אם מדובר על הכרויות כי זה האופי שלך. את יודעת היטב כיצד לגדל ילדים, ונותנת להם חופש והבנה. הבית שלך מאורגן היטב, ומי שמתחתנת עם אתך לא יכול להגיד מילה רעה ביחס לאיכויות של אשתו. את יודעת כיצד ליהנות ונמשכת יותר לחברה של גברים מאשר הנשים.

מזל דלי אישה – אהבה וזוגיות

תמיד תצטרכי להיות נערצת, במיוחד לכל מה שקשור לגוף שלך. לפעמים את אוהבת לנדנד, עצבנית, בזבזנית, אבל בדרך כלל מאוד נעימה וחברה נאמנה. לעיתים קרובות קיים הרושם ש הרעיון שלך הוא הטוב ביותר, ואז כל הסובבים מסכימים איתך. את מעדיפה קשר עם אנשים שמעורבים בפעולות אשר עוסקות במלחמה למען  סיבה ראויה. להיות נציגה של מזל אוויר, את מקבלת  את הצד המיני שלך האינטליגנציה של בן הזוג. אם את מצליחה לדבר עם בן הזוג  על המחשבות שלך במיטה, את תהיה נרגשת מאוד. את נמשכת לגברים אשר חושבים ונראים פחות קונבנציונאליים, אפילו מוזר. אתה רוצה לחוות דברים, אבל יש רגעים בהם את מרגישה צורך להיות לבד רק כדי לטעון את הסוללות… להמשיך.

התאמה בין מזלות עבור אישה