מזל בתולה נקבה

מזל בתולה נקבהאת סוג של אישה שמחפשת שלמות בכל התחומים בהם פועלת. את רוצה לאהוב, להיות נאהבת, את מוכנה למאבק כל החיים עבור מי שכבש לך את הלב. בשביל בן הזוג שלך, את לא רק ארוסתו, אהובתו, אשתו, אלא גם החברה הכי טובה וגם היועצת שלו. מאוד נאמנה ותקשורתית (לפי אסטרולוגיה המזל שלך נשלט על ידי כוכב מרקורי, המסמל את התקשורת), את לא אוהבת שיתייחסו אליך בחוסר אמון. אחד התפקידים המועדפים שלך הוא לסייע לחברים ולאהוב שלך. יש לך תחושה בולטת של אחריות, את מאוד יעילה, מאורגנת היטב והסיכויים לא להצליח בכל תחום שבו תפעילי הם נמוכים מאד. לפעמים את מאוד ביישנית ומאופקת אך מי שיצליח להוציא אותך מזה יתוגמל על ידך בהתאם. את מאוד רציונאלית , פועלת בזהירות, מאוד ישרה, אבל יש גישה ביקורתית.

תכונות עיקריות של מזל בתולה אישה

אוהבת ללכת  על חיי פשטות, את אומרת לא לניסויים והימורים, את אוהב להשיג דברים דרך סבלנות, התמדה ופחות דרך הרפתקאות וספקולציות. ביצוע תוכניות ארוכות טווח זה המומחיות שלך. את מקדישה את עצמך בגוף ובנפש לעבודה, כדי לקבל את התוצאות הרצויות. לעיתים את רכלנית, , קמצנית, עם מצבי רוח,לא ישירה וחומרית. לפי גלגל מזלות את הייצוג של האדמה, תכונה זו הופכת אותך לאדם אמין ויציב.אם רוצים לדעת יותר על מזל בתולה נקבה קבלו ייעוץ של מתקשרת רוחנית כי היא יודעת פרטים חשובים שתגלה לכם.

מזל בתולה אישה – אהבה וזוגיות

את רודפת לאחר שלמות, ואם יש לך התאמה זוגית חזקה, מובטחת הצלחה. את עצמאית מחוץ לכם יכלו להיראות קר מאוד, אך בתוך הצריבה שלך תשוקה להיות מטורף המשוחררים. זוג המושלם שלך צריך להיות לבוש בטעם טוב מאוד, להיות אמפאטי ומוכן להציע לך רגעים יפים. הרבה פעמים, אומרים של בתולה יש גוף מוצק שמעורר קינא של רבים, בשל תשומת הלב שאת נותנת לתזונה ותרגילים. את לא אוהבת פלרטוטים שלו, את בעד אהבה אמיתית. את יודעת איך לגרום לבן הזוג להרגיש מיוחד, ולהיות לו נאמנה עד הסוף. המיניות שלך היא עדינה מאוד, הדרך אל הלב עובר דרך השכל.

התאמה בין מזלות עבור אישה